2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Aktualności
Spotkanie Wigilijne w Komendzie 2. RBLog
14.12.2016
W dniu 14.12.2016 w Komendzie 2. RBLog odbyło się Spotkanie Wigilijne.


Uroczystość rozpoczęła się od powitania uczestników uroczystości przez cz. p. o. Komendanta ppłk Janusza Kryszpina. Po powitaniu Komendant wygłosił przemówienie, w którym podziękował kadrze i pracownikom resortu obrony narodowej za wspólnie przepracowany rok.  Składając świąteczne życzenia uczestnikom uroczystości, wspomniał o tych którym nie będzie dane spędzać nadchodzących świąt w gronie rodzinnym - W tym szczególnym okresie pamiętajmy o wszystkich pełniących służbę poza granicami państwa, o tych co oddali życie dla Ojczyzny, o żołnierzach i pracownikach wykonujących obowiązki służbowe z dala od swoich rodzin oraz o wszystkich samotnie spędzających te święta.

 

Następnie głos zabrał Mieczysław Golónka Burmistrz Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, który w imieniu władz samorządowych Rembertowa złożył również świąteczne życzenia wszystkim zebranym. Ostatnim przemawiającym był Proboszcz Parafii Wojskowej w Rembertowie  ks. ppłk Krzysztof Kacorzyk, który po odczytaniu słów ewangelii, pobłogosławił zebranych oraz złożył im okolicznościowe życzenia.

 

Ostatnią etapem uroczystości było wspólne dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń połączone z wigilijnym poczęstunkiem. Fantastycznie udekorowany stół wigilijny i świąteczne potrawy  cieszyły oczy i podniebienia zebranych.

 

W uroczystości wzięli udział komendanci, kierownicy oraz dowódcy Jednostek Bezpośrednio Podległych a uświetnił ją występ zespołu muzycznego Warsztatów Technicznych Łomża, który zaprezentował zebranym najbardziej popularne polskie kolędy.

 

Tekst/Fot.: Arkadiusz Miksa

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych