2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Sukces 2 Regionalnej Bazy Logistycznej w tenisie stołowym
22.03.2018
2. RBLog zajął II miejsce w mistrzostwach w tenisie stołowym warszawskich jednostek i instytucji wojskowych.

Pułk Ochrony okazał się mistrzem w tenisie stołowym wśród warszawskich jednostek i instytucji wojskowych. Podczas mistrzostw Garnizonu Warszawa w tej dyscyplinie, w klasyfikacji zespołowej, pokonał 16 innych reprezentacji.

Tuż za nim uplasowała się drużyna 2 Regionalnej Bazy Logistycznej, a trzecie miejsce zajął zespół z Regionalnego Centrum Informatyki Warszawa. W sumie w mistrzostwach, które odbyły się na w hali sportowej zwycięzców, wzięło udział ponad 50 zawodników i zawodniczek.

W kategorii kobiet zwyciężyła kpt. Monika Wieliczko z Akademii Sztuki Wojennej. Drugie miejsce zajęła szer. Agata Wilga z reprezentacji Dowództwa Garnizonu Warszawa, a trzecie - sierż. Karolina Doroś z 1 Bazy Lotnictwa Transportowego.

Wśród mężczyzn do 35 roku życia, najlepszy okazał się szer. Mateusz Niedzielski z Pułku Ochrony. Drugie miejsce przypadło st. szer. Łukaszowi Hardejowi z reprezentacji DGW, a trzecie - szer. Marcinowi Filipowiczowi z Żandarmerii Wojskowej.

Panów między 36 a 50 rokiem życia pokonał st. chor. szt. Marian Balak ze zwycięskiej reprezentacji. Tuż za nim był st. chor. szt. Tomasz Wojewódzki z tej samej jednostki, a trzecie miejsce na podium przypadło st. chor. Jarosławowi Dobkowskiemu z 2 Regionalnej Bazy Logistycznej.

Najlepszy wśród mężczyzn, którzy skończyli 50 lat był płk Dariusz Rożek z Szefostwa Rozpoznania Geoprzestrzennego. Drugie miejsce w tej kategorii wywalczył Krzysztof Gałązka z Regionalnego Centrum Informatyki Warszawa, a trzecie - Szymon Bartnik z Inspektoratu Informatyki.

Medale zwycięzcom wręczył ppłk Wojciech Truszczyński, szef Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Dowództwa Garnizonu Warszawa.

2 Regionalną Bazę Logistyczną reprezentowała drużyna w składzie: por. Patrycja Uściłowska, st. chor. sztab. Krzysztof Łebkowski, st. chor. Jarosław Dobkowski, szer. Kamil Brzozowski