2 Regionalna Baza Logistyczna

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
11 marca 2019
Sukces Bazy w Mistrzostwach Garnizonu Warszawa w tenisie stołowym
5-6.03.2019. Warszawa. W hali sportowej Pułku ochrony Garnizonu Warszawa odbyły się zawody w tenisie stołowym z udziałem drużyny 2. RBLog.

W mistrzostwach startowało 16 zespołów w 4 osobowych składach (3 mężczyzn i 1 kobieta). W składzie 2. Regionalnej Bazy Logistycznej wystąpili: por. Patrycja Uściłowska, st. chor. szt. Krzysztof Łebkowski, st. chor. Jarosław Dobkowski i szer. Kamil Brzozowski. Drużynowo Baza wywalczyła III miejsce ustępując pola jedynie Pułkowi Ochrony oraz  drużynie Wojskowej Akademii Technicznej. W kategorii wiekowej mężczyzn między 36 a 50 rokiem życia drugie miejsce zajął st. chor. szt. Krzysztof Łebkowski, a trzecie st. chor. Jarosław Dobkowski obaj reprezentujący 2. RBLog. Wśród pań trzecie miejsce wywalczyła por. Patrycja Uściłowska również reprezentująca Bazę. Medale zwycięzcom wręczyli szef Pionu Szkolenia Dowództwa Garnizonu Warszawa płk Wojciech Daniłowski oraz szef Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu ppłk Wojciech Truszczyński.

Dołączona galeria zdjęć: Sukces Bazy w Mistrzostwach Garnizonu Warszawa w tenisie stołowym