2 Regionalna Baza Logistyczna

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
19 grudnia 2019
Świąteczna zbiórka na rzecz pacjentów CENTRUM ZDROWIA DZIECKA
13.12.2019. Warszawa. Delegacja Bazy w ramach świątecznej akcji przekazała słodycze dla małych pacjentów Kliniki Onkologii w Instytucie „POMNIK-CENTRUM ZDROWIA DZIECKA”

Zbiórka słodyczy była efektem prośby o wsparcie skierowanej  do kadry oraz pracowników resortu obrony narodowej Bazy przez Fundację „NASZE DZIECI” działającej przy klinice Onkologii w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka. W  szczytną akcję  włączyła się zarówno Komenda Bazy, jak i podległe jednostki. W efekcie udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów różnorodnych słodkości. Czas Świąt Bożego Narodzenia, to czas wyzwalający w nas  empatyczne postawy czego wyrazem był efekt  tej zbiórki, której skala pozytywnie zaskakuje i napawa nas radością. W dniu 13 grudnia delegacja Bazy przekazała  słodycze  CENTRUM ZDROWIA DZIECKA, które  w formie świątecznych prezentów zostały przekazane podopiecznym Kliniki  w dniu 17 grudnia.

Władze Fundacji za pośrednictwem Komendanta Bazy przekazują serdeczne podziękowania kadrze oraz pracownikom resortu obrony narodowej Bazy za zaangażowanie i okazaną życzliwość.  

generuj pdf
go-up
Kontakt

2 Regionalna Baza Logistyczna
Marsa 110
04-470 Warszawa Rembertów
tel. 261815134
2rblog@ron.mil.pl

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane